Išvyka į Druskininkų „Atgimimo“ mokyklą

2017 m. balandžio 21 dieną  mūsų gimnazijos mokinių ir mokytojų delegacija vyko į Druskininkų „Atgimimo“ mokyklą. Vizito tikslas – ugdymo įstaigų partnerystė, siekiant skiepyti mokiniams sveikatos ugdymo bei olimpines vertybes.

Mokykloje mus maloniai sutiko mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Šilanskienė bei kūno kultūros mokytojai. Susipažinus su mokyklos edukacinėmis aplinkomis, mokinių ir mokytojų laukė draugiškos frisbio (lėkščiasvydžio) varžybos. Su šio žaidimo taisyklėmis mokinius supažindino mūsų gimnazijos sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis. Žaidimas mokiniams labai patiko, suteikė daug teigiamų emocijų. Vėliau visi kartu sužaidėme draugiškas golfo varžybas.

Druskininkų „Atgimimo“ mokykla mūsų gimnazijos delegacijai padovanojo šaunias pramogas Druskininkų Snow Arenoje, kur mokiniai galėjo išbandyti savo slidinėjimo įgūdžius; taip pat organizavo puikią edukacinę ekskursiją po Druskininkų miestą, dienos pabaigą vainikavo pramogos Druskininkų Vandens parke.

Esame labai dėkingi Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos vadovams bei visai bendruomenei už dėmesį, rūpestį bei malonų priėmimą. Rudenį lauksime druskininkiečių atvykstant į mūsų gimnaziją Kaune!