Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Atnaujinta: 2019-09-09

Apie projektą

Gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“. Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Įgyvendinant 2017-2019 metų Europos Sąjungos fondų investicijų projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, gimnazija gavusi mokymo priemonių ir įrangos komplektų 1-4 kl. už 2666,84 eurų, 5-8 kl. už 4398,35 eurų. Mokytojai turi galimybę naudotis parengtomis Gamtos ir technologinių mokslams mokyti įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikomis.

Mokiniams ir mokytojams inovatyvu, įdomu bei malonu naudotis šiuolaikinėmis mokymo priemonėmis. Praktiniai darbai pradinių klasių mokiniams per pasaulio pažinimo pamokas, o vyresniesiems – technologijų, fizikos ir chemijos pamokose teikia pažinimo ir atradimo džiaugsmą.