„Kūryba iš mano rankų – 2015“

Kovo  23 – balandžio 22 d. Lietuvos švietimo istorijos muziejuje buvo  eksponuojama Kauno miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių bendrų kūrybinių darbų paroda „Kūryba iš mano rankų“. Šių metų tema – „Žaislai“. Parodą organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla, iniciatyvinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“ ir Lietuvos švietimo istorijos muziejus.

Parodai pateikta 119 darbų iš 36 Kauno miesto mokyklų. Darbus pateikė 108 mokiniai, jiems vadovavo 80 puikių mokytojų. Visi darbai labai įdomūs, padaryti su meile, į kiekvieną žaislelį įdėta gabalėlis širdies. Buvo labai sunku išrinkti nugalėtojus. Tai padaryti padėjo muziejaus lankytojai. Išrinkta 20 geriausių darbų, o jų autoriai apdovanoti organizatorių atminimo dovanėlėmis.

Pažymą su parodos dalyvių ir nugalėtojų sąrašais galima rasti ČIA.

Pradinių klasių mokytoja Virginija Ručienė