Paskelbti I-ojo pusmečio geriausieji

Vasario 12 d. gimnazijos mokiniai ir mokytojai susirinko į didžiąją salę apibendrinti I-ojo pusmečio rezultatų ir pasidžiaugti geriausiai besimokančiais.

Padėkomis, Išminčiaus kortelėmis ir saldžiomis dovanėlėmis apdovanoti stropiausi ir geriausiai besimokantys gimnazijos mokiniai. Dovanų kuponais laipiojimo centre „Miegantys drambliai“ ir šokių studijoje „Gamers“ apdovanotos geriausiai besimokančios (6a, Ib, 5a) ir mažiausiai pamokų be pateisinamos priežasties praleidusi (Ia) klasės.

Visą dieną gimnazijoje šėliojęs ir visus su artėjančia šv. Valentino diena sveikinęs Meilės meškis taip pat prisidėjo prie Išminčių sveikinimų.

Baigdama renginį pavaduotoja Rasa Puniškienė palinkėjo: „Kas gali asmenybę Tavo vertint? – Ne visada ateina pasiekimai greit. Svarbiausia, Tu mokėk savy pažadint esminį tikslą: kas pradėta – reikia ir pabaigt!“.