Linksmosios estafetės „Sportas be korupcijos“

Gruodžio 7 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje įvyko renginys „Sportas be korupcijos“, skirtas Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Korupcija – neteisėta veikla, piktnaudžiavimas patikėta galia siekiant asmeninės naudos.

Tarptautinę antikorupcijos dieną iniciavo ir paskelbė Jungtinės Tautos. Gruodžio 9-oji pasirinkta todėl, kad šią dieną 2003 metais Meridoje (Meksikoje) įvyko aukščiausio politinio lygio konferencija kovos su korupcija problemoms spręsti. Jos metu buvo pasirašyta Jungtinių Tautų konvencija prieš korupciją.

Dalyvauti linksmosiose estafetėse atvyko svečiai iš Kauno Žaliakalnio progimnazijos. Varžėsi 5 ir 6 klasių komandos, mokiniams reikėjo įveikti įvairias kliūtis ir, žinoma, daryti tai sąžiningai bei su gera nuotaika.

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis