Moksleivių diena VDU

Sausio 26 d. II – III gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo renginyje „Moksleivių diena VDU“. Paskaitose  dėstytojai ir studentai buvo labai malonūs, draugiški, su visais bendravo kaip su sau lygiais. Pranešėjai kalbėjo apie savo patirtį užsienio šalyse, todėl mokiniai sužinojo daug naujų užsienietiškų žodžių, frazių, išmoko rašyti korejietiškais rašmenimis, pakalbėti itališkai.

Ypač  įdomu buvo ekspertų oazėje, kur studentai atliko įvairius bandymus, kuriuose  dalyvavo ir gimnazistai. Įvairių fakultetų atstovai įdomiai papasakojo apie savo fakultetus ir sugalvojo įdomios veiklos prizams laimėti, atsakė į klausimus. Kol mokiniai dalyvavo paskaitose ir domėjosi galimybe studijuoti VDU, istorijos mokytoja klausėsi paskaitos „Klausinėjimo ir probleminio mokymosi taikymas pamokose“.