PROJEKTAS „LAISVĖS PAUKŠČIO SKRYDIS“

Kovo mėn. mūsų mokykla dalyvavo Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyriaus, Kauno neformaliojo švietimo tarnybos ir Moksleivių techninės kūrybos centro organizuotame projekte „Laisvės paukščio skrydis“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Projektas skirtas padėti mokiniams suvokti ir įsisąmoninti laisvės reikšmę ŽMOGUI, TAUTAI, VALSTYBEI, kartu dalyvaujant paminėti Lietuvos Nepriklausomybės dieną.

Projekte dalyvavo įvairių amžiaus grupių mokiniai:

1-4 klasių mokiniai piešė piešinius tema „Laisvės paukščio skrydis“
5-10 klasių mokiniai iliustravo Bernardo Brazdžionio eilėraštį „Laisvės paukštis“
Eilėraščius laisvės tema kūrė 5a klasės mokinys Erikas Sinkevičius ir 6a klasės mokinė Sibilė Amankavičiūtė
10a klasės mokinė Viktorija Domarkaitė kūrė esė „Dainuoti LAISVĖS niekad nenustosim“
5-10 klasių mokiniai rašė mintis „Kaip aš suprantu žodį LAISVĖ?“
9a klasės mokinė Greta Leitytė ir 10 a  klasės mokinė Karolina Meškevičiūtė kūrė menines fotografijas – koliažus LAISVĖS tema.
Erdvinę kompoziciją kūrė ir padėjo komponuoti 9a klasės mokinė Greta Leitytė ir 9b klasės mokinė Gintautė Marčiulionytė.

7a,b ir 3a klasių mokiniai filmavosi Flash mob‘e „Laisvės paukščio skrydis“