Bibliotekos perkraustymas

Pagaliau  galime pasidžiaugti gimnazijos biblioteka, kuri dabar naujai suremontuotose  patalpose, knygos – naujose lentynose, mokiniai – prie naujų stalų arba ant naujų pufų 🙂

Bet norisi prisiminti, kaip visą rugsėjo mėnesį knygos keliavo iš senųjų patalpų į naująsias. Mokiniai sudarė gyvą eilę ir vieni kitiems iš rankų į rankas perdavė dalį bibliotekos knygų.O patys mažiausi – pirmokėliai – tapo Tvarkos nykštukais (skirtingai nuo Kakės Makės Netvarkos nykštuko…), kurie saugiai pernešė visa seriją knygelių apie raganą Lilę ir patalpino jas naujose lentynose.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie naujosios bibliotekos kūrimo:

tiems, kuriems kilo ši idėja,

tiems, kurie sukūrė jos vizualizaciją,

tiems, kurie  ją įgyvendino,

tiems, kurie visada palaikė 🙂

Ir maloniai kviečiame visus į gimnazijos biblioteką – skaityti – mokytis – vesti pamokas, renginius arba tiesiog jaukiai leisti laiką gražioje aplinkoje.