Edukacinė kelionė į Latviją

Spalio 20 d. 6a, 8a ir Ia klasių mokiniai kartu su savo auklėtojomis vyko į edukacinę kelionę į Latviją.

Kelionę pradėjome Bauskėje pažintimi su Livonijos ordino pilimi: apžiūrėjome XVIII a. pradžios įtvirtinimų pylimus, esančius aplink pilį, ordino pilies griuvėsius, užkopėme į apžvalgos aikštelę centriniame pilies bokšte.

Toliau kelionę tęsėme Rundalės pilyje – įspūdinguose baroko-rokoko stiliumi pastatytuose rūmuose netoli Bauskės miesto.

Kitas sustojimas – Saldus miestas, kuriame saldžiausia vieta – saldainių fabrikas, gaminantis garsiuosius saldainius „Karvutė“, irisus, saldainių kremą. Saldžiajame kombinate turėjome galimybę ne tik pamatyti, kaip gaminami įvairūs skanėstai, bet ir galėjome jų paragauti.

6a klasės auklėtoja Ramunė Žėkienė
8a klasės auklėtoja Edita Mačiulaitienė