Gerumo akcija

Artėjančių švenčių proga Kauno mokinių savivaldų informavimo centras pakvietė mūsų gimnazijos bendruomenę gruodžio 1–14 dienomis prisijungti prie iniciatyvos „Iššūkis mokykloms: dovanok žiemos stebuklą!“. Mokyklų bendruomenės buvo kviečiamos inicijuoti gerų darbų akcijas, rinkti žaislus, drabužius, pinigus, gražius linkėjimus ir kt., bei dovanoti juos vaikų, senelių ir gyvūnų globos namams ar tiems, kurie tikisi Kalėdinio stebuklo.

Gruodžio 5–13 dienomis gimnazijos mokinių taryba organizavo gerumo akciją ir kvietė prisidėti prie paramos rinkimo vaikų dienos centrui VŠĮ „Gerumo rankos“, kuris įsikūręs šalia šv. Antano bažnyčios. Šios akcijos metu vyko ir tradicinė Pyragų diena, kurios metu surinktus pinigėlius taip pat paaukojome dienos centrui. Gruodžio 17 d. mokinių tarybos atstovai nuvežė dovanas į vaikų dienos centrą „Gerumo rankos“.

Šio centro kuratorės dėkoja visiems už gerumą ir dovanas!