„KAM TO REIKIA?!“: GYVOSIOS TEORIJOS PAMOKOS APIE SAUGUMĄ INTERNETE

Kovo 12 d. mokykloje lankėsi TEO praktikė Aistė Palevičienė ir pravedė 7-ų klasių mokiniams pamokas apie pavojus internete.

Šiais laikais virtualioje erdvėje praleidžiama vis daugiau laiko, o interneto naudotojų amžius jaunėja. Tačiau greta gerų dalykų ir galimybių, kurias suteikia internetas, jame galima susidurti su įvairiomis grėsmėmis – duomenų išviliojimu, jų neteisėtu naudojimu, seksualiniu viliojimu, elektroninėmis patyčiomis. Kaip būti saugiam internete? Ar galite būti tikri savo anonimiškumu? Kokius duomenis verta saugoti labiausiai? Ar meluoti savo amžių? Ar nurodyti gyvenamąją vietą? Ar Facebook‘as turi būti tikras jūsų gyvenimo veidrodis? Mokiniai visais šiais jiems aktualiais klausimais diskutavo su lektore.

Karjeros koordinatorė Regina Erlickytė-Marčiukaitienė