Home » Uncategorized » Karjeros diena 2017

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:45 - 11.30
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Pamokų tvarkaraštis

Mokinių atostogos

Elektroninis dienynas

Projektai


Nuorodos

Statistika

31964

Karjeros diena 2017

Balandžio 7 d. mūsų gimnazijoje buvo organizuojamos profesinio informavimo veiklos, kurių tikslas – skatinti mokinius domėtis įvairiomis profesijomis, padėti kryptingai ir nuosekliai planuoti karjerą. 6–8, III–IV klasių mokiniai bendravo su įvairių profesijų atstovais gimnazijoje, I-II klasių mokiniai dalyvavo renginyje „Moksleivių diena su LSU“.

Apie analitikų, programuotojų, testuotojų darbą informacinių technologijų srityje pasakojo šeštoko Rimvydo tėtis Mindaugas Kiriejevas, UAB „Algoritmų sistemos“ gamybos direktorius. Apie policijos pareigūnų darbą ir jų atsakomybę kalbėjo penktokių Eglės ir Miglės tėtis Saulius  KisarauskasKauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato  Patrulių rinktinės 1-osios kuopos 1-ojo būrio vadas, su savo kolega Vaidu Karnausku, Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 1-osios kuopos 1-ojo būrio specialistu.

Džiugu, kad į renginį atvyko buvęs mūsų gimnazijos mokinys Renaldas Kuliešius, šiuo metu dirbantis Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistu. Renaldas kartu su 1-osios komandos ugniagesiu Robertu Šaginu mokiniams pasakojo apie ugniagesių darbo kasdienybę, demonstravo darbo rūbus ir įrankius. Gimnazijoje taip pat svečiavosi ir profesijos subtilybes pristatė Daina Paštuolienė, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro  atstovų komanda supažindino mokinius su paramediko profesija, VDU lektorė doc. Inga Žutautaitė skaitė paskaitą „Nematoma matematikos pusė“ apie tai, kaip „sausa“ matematika pritaikoma realiame gyvenime, o VDU lektorius dokt. Mindaugas Norkevičius pristatė paskaitą „Globalios rizikos tarptautiniuose santykiuose“.

Dalyvavusieji renginyje „Moksleivių diena su LSU“ klausėsi paskaitų „Išmani mityba – išmanus studentas“, „Reabilitacija kitaip“, diskutavo apie ateities sporto vadybą.  Po teorinių paskaitų mokiniai įsitraukė į praktines pratybas: žaidė krepšinį kartu su LSU studentais, dalyvavo šokių pratybose, lankėsi baseine. Norintiesiems pasivaikščioti po Universiteto teritoriją dėstytojas Saulius Kavaliauskas surengė ekskursiją. Moksleivių dienai baigiantis renginio šeimininkai vaišino svečius šventiniu tortu.