Kauno mokyklų futbolo žaidynėse – stipriausi

Gruodžio 1 dieną įvyko finalinės Kauno mokyklų žaidynių futbolo varžybos. Jose triumfavo žaidynių favoritai Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos jaunieji futbolininkai.  Jie apgynė praeitais metais iškovotą čempionų titulą. Finale mūsų komanda įveikė Bernardo Brazdžionio mokyklos futbolininkus rezultatu 2:0. Nugalėtojai pateko į zonines Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) varžybas.

Gruodžio 9 dieną įvyko zoninės LMŽ varžybos, kuriose Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos komanda susitiko su Kaišiadorių ir Vievio mokyklų futbolininkais.

Varžybos vyko rato sistema, todėl visos komandos turėjo sužaisti tarpusavyje. Pirmieji varžybas pradėjo kauniečiai ir  Elektrėnų sav. Vievio gimnazijos futbolininkai. Varžovai buvo sutriuškinti 15:2. Kitos varžybos vyko tarp Kaišiadorių rajono V. Giržado progimnazijos ir Vievio gimnazijos komandų. Šis susitikimas turėjo nulemti  antrosios vietos laimėtojus, nes net patys kaišiadoriečiai nesitikėjo įveikti kauniečių. Pergalę rezultatu 7:2 šventė V. Giržado progimnazijos komanda. Paskutinėse varžybose mūsų gimnazijos futbolininkai varžovams iš Kaišiadorių nepaliko vilčių, neabejotina pergalė – 8:1!

Sveikiname mūsų gimnazijos jaunuosius futbolininkus ir linkime sėkmės tarpzoninėse varžybose!

Kūno kultūros mokytojas Robertas Mežvinskis