Mieli gimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai, rėmėjai, absolventai – visi bendruomenės nariai!

Nuoširdžiai dėkojame, kad praėjusiais metais skyrėte gimnazijai 1,2% gyventojų metinių pajamų mokesčio mūsų gimnazijai.

Kreipiamės į Jus prašydami skirti 1.2 proc. GPM paramą ir 2023 m. (už 2022 metus). Jūsų parama ypač reikalinga gimnazijos bibliotekos renovacijai. Dėkojame VDA Kauno fakulteto Architektūros katedros interjero dizaino programos IV kurso studentei Skaistei Bliūdžiūtei, kuri maloniai sutiko atlikti gimnazijos bibliotekos vizualizaciją. Labai norime, kad mokiniams bibliotekoje būtų jauku, miela ir gražu.

Pajamų mokesčio dalį galite skirti iki gegužės 2 d. elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS)., teikiant prašymą FR0512.

Nuoširdžiai ir daug kartų dėkojame už Jūsų geranoriškumą.

Pagarbiai direktorius Ričardas Butėnas ir gimnazijos tarybos pirmininkė Gerda Azarevičienė