Mokyklų salės futbolo žaidynių ,,Mr. Golas“ rungtynės

Vasario 12 dieną įvyko pirmasis ir istorinis mokyklų salės futbolo žaidynių „Mr. Golas“ regiono finalas, kuriame dalyvavo ir Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos 5 klasės komanda. Ji varžėsi su šeštokais. Šis turnyras skirtas vaikams, nelankantiems futbolo treniruočių klubuose, taip siekiant juos sudominti ir paskatinti pradėti rimtai sportuoti. Į Prienų ir sporto pramogų areną atvyko stipriausios Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskričių komandos, kurios savivaldybių etapuose iškovojo pirmąsias vietas.

Mūsų komanda pateko į A grupę kartu su Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus bei Vilkijos gimnazijų komandomis. Alytiškiai buvo įveikti 2:1, Vilkijos komandai nusileista 4:1. Grupėje užimta antroji vieta.

Komanda buvo apdovanota įvairiais prizais, bet pats didžiausias prizas – tai galimybė varžytis puikioje Prienų arenoje.

Robertas Mežvinskis