Paroda – konkursas ,,Kūryba iš mano rankų‘‘

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Kauno pradinių klasių mokytojų sąveikos tobulinimo iniciatyvinė – kūrybinė grupė ,,Vaikas – mokykla – šeima‘‘, Kauno švietimo inovacijų centras ir Lietuvos švietimo istorijos muziejus 2022 m. balandžio 14 d. – gegužės 4 d. organizavo Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių kūrybinių darbų parodą – konkursą ,,Kūryba iš mano rankų‘‘. Parodos tema: ,,Medis lietuvių tautodailėje‘‘.

Parodos  tikslas – suburti šeimos narius bendrai veiklai, prisiminti senuosius lietuvių amatus, mokytis naujų technologijų bei, draugiškai bendraujant ir bendradarbiaujant, sukurti darbelį pasirinkta technika.

Mokinius dalyvauti parodoje pakvietė 16 mokytojų iš 8 Kauno m. ugdymo įstaigų. Pateikta 18 darbų. Džiugu, kad visi darbai labai įdomūs, pagaminti skirtingomis technikomis, kruopščiai ir su meile. Į kiekvieną jų kūrėjai įdėjo dalelę savo širdies šilumos. Nemaža dalis darbų pagaminti iš buitinių atliekų, taigi, daiktai prikelti antram gyvenimui. Parodai savo darbelį pristatė ir mūsų gimnazijos 4a klasės mokinė Rūta Šeškutė.

Vertinimo komisija išrinko 4 nugalėtojus. Dar 2 darbai pelnė muziejaus lankytojų simpatijų prizus.