Protmūšis – viktorina „I am from Lithuania“

Vasario 28 dieną gimnazijoje vyko anglų kalbos ir istorijos protmūšis–viktorina „I am from Lithuania“ („Aš esu iš Lietuvos“), skirta Lietuvos šimtmečiui. Joje dalyvavo mokinių komandos iš 10 Kauno miesto mokyklų.

Viktoriną sudarė 3 turai; komandas vertino penkių mokytojų komisija: Jurgita Karkauskienė, istorijos mokytoja metodininkė ir anglų kalbos vyr. mokytoja, Daiva Barkauskienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė, Vilma Burbulienė, anglų kalbos vyr. mokytoja, Rasa Vilimienė, anglų kalbos vyr. mokytoja, Vilija Navickienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja.

Pirmąją vietą laimėjo Kauno Tado Ivanausko progimnazijos komanda, antrąją vietą – Kauno Milikonių progimnazijos atstovai, trečiąją – Kauno Veršvų gimnazijos komanda. Kauno Milikonių progimnazijos komanda buvo apdovanota ir specialiu prizu už pristatymo originalumą bei kalbinę raišką.

Dėkojame rėmėjams – IĮ„Knygeta“ ir  UAB „Kalbų centras“.

Ačiū visoms komandoms ir jas ruošusioms mokytojoms. Iki kitų susitikimų!