Sveikiname Deimantę Gradickaitę!

2023 m. spalio mėnesį vyko jau tradiciniu tapęs Kauno m. ugdymo įstaigų 2–4 klasių mokinių ir jų senelių rašinių konkursas ,,Aš myliu savo senelius‘‘, skirtas Pagyvenusių žmonių mėnesiui paminėti. Šiemet mokiniai rašė laiškus seneliams, o seneliai – anūkams. Konkursui darbus pristatė 40 dalyvių:  14 senelių ir 26 mokiniai (13 antrokų, 6 trečiokai, 7 ketvirtokai)  iš 8 ugdymo įstaigų. Dalyvauti konkurse savo auklėtinius bei jų senelius pakvietė 16 mokytojų.

Konkursą organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, iniciatyvinė grupė ,,Vaikas – mokykla- šeima‘‘,  Kauno pradinių klasių metodinis būrelis ir Kauno švietimo inovacijų centras. Darbus vertino ir išrinko nugalėtojus  iniciatyvinės grupės ,,Vaikas – mokykla – šeima‘‘ narės.

Nugalėtojų senelių sąrašas

Nugalėtojo vardas, pavardė Mokytojo vardas, pavardė Ugdymo įstaigos pavadinimas
Danutė Miežienė Nida Juozaitienė Kauno Simono Daukanto progimnazija
Galina Liubimova Asta Stanislovaitytė Kauno Milikonių progimnazija