Sveikiname Ievą Petrauskaitę ir Luką Bernotą!

Gegužės 10 dieną Kauno Tado Ivanausko progimnazijoje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6-ų klasių mokinių istorijos olimpiada „Europos istorijos puslapiai“. Olimpiados  tikslas – paminėti Gegužės 9-ąją (Europos dieną) ir  2018-uosius (Europos kultūros paveldo) metus, įgyvendinant  metų  šūkį: „Mūsų paveldas – praeities ir ateities gijų pynė“. Taip pat norima skatinti mokinių istorinį sąmoningumą, globalų mąstymą, padedantį orientuotis gyvenime, tapti atsakingais ir iniciatyviais europiečiais, gebančiais aktyviai dalyvauti Europos, savo valstybės ir visuomenės gyvenime, puoselėti praeities kartų paveldą ir vertybes.

Olimpiadoje dalyvavo 45 mokiniai iš 23 Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų. Jie atliko testo  ir darbo su istorijos šaltiniais, iliustracijomis, žemėlapiu užduotis. Mūsų gimnazijai atstovavo trys 6a klasės mokiniai: Ieva Petrauskaitė, Lukas Bernotas ir Mindaugas Jankauskas.

Ieva Petrauskaitė laimėjo pirmąją vietą, Lukas Bernotas trečiąją vietą pasidalino kartu su Kauno Žaliakalnio progimnazijos mokine. Sveikiname mūsų mokinius!

Olimpiadai mokinius paruošė istorijos mokytoja metodininkė Edita Mačiulaitienė.