Sveikiname V. Vitkevičių, A. Šimkų, K. Vitkevičių ir L. Gužį!

2021 m. rugsėjo 17 d. dvi mūsų gimnazijos komandos dalyvavo  Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų mokinių kultūrinio orientavimosi konkurse „Įtraukiantis Kauno naujamiesčio paveldas“, skirto Europos kultūros paveldo dienoms. Šį konkursą vykdė Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla kartu su Kultūros paveldo departamentu prie Kultūros ministerijos.

Konkurso dalyviai, naudodamiesi Actionbound programa savo mobiliajame telefone, pagal pateiktas nuorodas atliko užduotis, atrasdami kultūros ir istorijos objektus Vienybės aikštėje, V. Putvinskio  ir K. Donelaičio gatvėse bei Laisvės alėjoje.  Mokiniams reikėjo ir gerų orientavimosi įgūdžių,  ir  puikiai pažinti gimtojo miesto kultūrinį bei istorinį paveldą.

9–12 klasių komandą sudarė Ia klasės mokinės Gabija Mozerytė, Urtė Radzvilavičiūtė, Smiltė Orantaitė ir IVa klasės mokinė Nida Vitkevičiūtė. Merginų komanda užėmė 4-tąją vietą.

6–8 klasių komanda, kurią sudarė 8a klasės mokiniai Vilius Vitkevičius, Armandas Šimkus, 6a klasės mokiniai Kipras Vitkevičius ir Justinas Gužys, laimėjo savo amžiaus grupėje PIRMĄJĄ VIETĄ ir buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir suvenyrais.

Ši komanda 2021 spalio 20 d.  dalyvavo ir Kauno miesto ugdymo įstaigų 6–8 klasių mokinių kultūrinio orientavimosi konkurse „Miesto paveikslas gatvės mene”, kur laimėjo 3-ąją vietą. Mokiniai apdovanoti medaliais ir diplomais.

Geografijos mokytoja Eglė Vitkevičienė