Sveikiname ir džiaugiamės!

2a klasės mokinius, kurių sukurta kompozicija laimėjo Kauno moksleivių techninės kūrybos centro organizuotą lankstymo ir kompozicijos kūrimo konkursą „Gyvybės medis“, skirtą Žemės dienai paminėti. Laimėtojai apdovanoti diplomu ir saldžiu prizu.

2a klasės mokines Robertą Pusvaškytę ir Paulą Plaušinytę, kurios apdovanotos padėkos raštu ir knygomis už įdomų bei originalų pranešimą „Baltieji lokiai“ Kauno regiono mokinių pažintinėje konferencijoje „Gamta mūsų rankose“ 2012 m. kovo 20 d.

2a klasės mokinį Luką Brazauską, pateikusį puikų darbą respublikiniam piešinių konkursui „Išgirsk slapčiausią šv. Velykų paslaptį“ ir tapusį laureatu pradinių klasių mokinių amžiaus grupėje. Konkursą organizavo Vilniaus Simono Daukanto progimnazija. Konkursui pateikta 923 piešiniai.

2a klasės mokytoja – Virginija Ručienė