Tradicinė paroda ,,Kūryba iš mano rankų“

Kovo 1 – balandžio 3 d. Lietuvos švietimo istorijos muziejuje jau vienuoliktą kartą iš eilės veikė Kauno miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių ir mokytojų bendrų kūrybinių darbų paroda „Kūryba iš mano rankų“.

Šį tradicinį renginį organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Kauno miesto pradinių klasių mokytojų iniciatyvinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“ ir Lietuvos švietimo istorijos muziejus.

Šių metų parodos tema – „Paukščiai“. Smagu, kad parodai pristatyti net 54 darbai iš 26 ugdymo įstaigų. Ir ypač džiugina tai, kad kiekvieno darbo kūrybiniame procese dalyvavo visi šeimos nariai. Tokia veikla vienija, stiprina šeimą, ugdo pasitikėjimą, kūrybiškumą ir draugystę.

Pasigėrėkime tos bendros veiklos vaisiais!

Pažymą apie dalyvavimą parodoje rasite čia