Vandens diena gimnazijoje

Kovo 22-oji – Pasaulinė vandens diena. Mūsų gimnazijoje ši diena buvo paminėta įvairiais renginiais. Mokyklos  fojė 8a klasės mokiniai sukūrė stilizuotą  akvariumą su žuvytėmis, kitose erdvėse buvo paruoštas stendas su patarlėmis, priežodžiais apie vandenį ir su matematinėmis užduotimis.

Prieš pamokas  5a klasės mokinys Mantas Vilkaitis pasveikino mokytojus su Vandens diena ir padovanojo skirtukus su eilėmis apie vandenį. Per pertraukas gimnazijos televizija transliavo filmus apie vandenį. Taip pat vyko Sveikatiados projekto akcija, skirta Vandens dienai, kurios metu 2a klasės gimnazistės Akvilė Griškevičiūtė ir Vytautė Žygytė papasakojo apie vandens reikšmę organizmui, dalijo vandenį ir atmintines, kuriose buvo pateiktas teorinis vandens normos apskaičiavimas. Už teisingus atsakymus apie vandenį prizus – stiklinius buteliukus lietuviško mineralinio vandens – laimėjo 2a klasės gimnazistas Elijus Karpavičius ir 4b klasės gimnazistė Benita Beinorytė.

Renginius organizavo gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės mokytojai.