VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS

Vasario 15 d. mokykloje vyko šventinis minėjimas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti.

Vasario 16-oji užima ypatingą vietą lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės istorijoje. Minėdami šią dieną, mes turime pakankamai motyvų pamąstyti apie savo protėvių politinę kultūrą ir jų drąsą, parenkant kelią lietuvių tautai Europos žemyne bei pasaulyje.
Lietuvos nepriklausomybės aktas – tai Lietuvos Tarybos 1918 m. vasario 16 d. Vilniuje pasirašytas dokumentas, skelbiantis, kad Lietuvos Taryba atskiria Lietuvą nuo visų valstybinių ryšių, kada nors buvusių su kitomis tautomis. Tai buvo didelis žingsnis Lietuvai, kuri būdama maža šalimi gynė savo tautos laisvę, garbę, tautiškumą.
Minėjimą mokyklos bendruomenė pradėjo Lietuvos tautiniu himnu. Minėjime gražiausius žodžius išsakė ir dainas savo tėvynei skyrė 6a klasės mokiniai, kuriems renginiui pasiruošti padėjo istorijos mokytojos Jurgita Karkauskienė ir Edita Mačiulaitienė, muzikos mokytoja Rasa Razukevičiūtė ir klasės auklėtoja Regina Erlickytė-Marčiukaitienė.

Prie vasario 16-osios minėjimo prisidėjo ir Informacinių technologijų būrelio nariai, šiai progai sukūrę kompiuterinės grafikos darbelius.