Vasaris – Olimpinis fizinio aktyvumo mėnuo

Vasario pradžioje įvyko tradicinio gimnazijos projekto „Vasaris – Olimpinis fizinio aktyvumo mėnuo“ atidarymo šventė. Šįkart renginio atidarymo šventė įvyko Ledo arenoje, kurioje mus visus žavėjo jaunieji gimnazijos dailiojo čiuožimo talentai. Tai projektas, apimantis beveik visą gimnazijos bendruomenę. Šio projekto metu vyks daug įvairių sporto renginių, varžybų, kurios puoselėja olimpines vertybes: džiaugsmą dėl įdėtų pastangų, kilnų elgesį, pagarbą kitiems ir kitokiems, meistriškumo siekimą, kūno dvasios ir proto darną.

Šiais metais mokiniai vyko į Sporto muziejų, kuriame gilinosi į Lietuvos sporto istoriją. Vyko 1-4 klasių salės akmenslydžio, dar kitaip šachmatų ant ledo, varžybos, 5-6 klasių  kvadrato, 7-8 klasių merginų lėkščiasvydžio, 8-III klasių tinklinio, 5-IV klasių stalo teniso varžybos ir 5-8 klasių Olimpinis protmūšis.

Žinoma nugalėtojų čia nebuvo, pats didžiausias laimėjimas, sportuoti ir pelnyti džiaugsmą dėl įdėtų pastangų.

Fizinio ugdymo mokytojai