VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ

Kovo 18-24 d. mūsų mokykla prisijungė prie visoje Lietuvoje organizuotos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ (iki šiol žinoma „Savaitė BE PATYČIŲ“ pavadinimu). Projekto iniciatoriai – emocinės paramos telefonu tarnyba „Vaikų linija“.

Šia akcija kviečiama nelikti abejingais ir prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei kodėl yra taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją jau nuo pat mažens.

Mūsų mokykloje „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ metu organizuotos šios veiklos:
– plakatų paroda „Būk mano draugas“;
– saviraiškos akcija „Mano nuotaika šiandien“;
– diskusija „Kodėl mums svarbi tolerancija?“, kurią vedė svečiai iš Lietuvos moksleivių sąjungos;
– sporto varžybos „Mus vienija draugystė“, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos 5-6 klasių mokinių komanda ir svečių komandos iš „Versmės“ pagrindinės mokyklos bei Žaliakalnio progimnazijos.

Veiklų koordinatorė
direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Puniškienė