KONSTITUCIJOS DIENOS MINĖJIMAS

Kasmet spalio 5 d. mes minime Konstitucijos dieną. Šiais metais švenčiame 90 metų, kai buvo priimta pirmoji  Lietuvos Respublikos Konstitucija ir 20 metų, kai priimta dabartinė Lietuvos Respublikos Konstitucija. Jau trečius metus istorijos mokytojos Edita Mačiulaitienė ir Jurgita Karkauskienė organizuoja, o  mūsų mokyklos mokiniai spalio mėnesį dalyvauja Konstitucijos egzamine.  Šiais metais pirmame ture dalyvavo 170 mokinių, jie buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes. Į antrą turą pateko Saulius Cicėnas (5a), Tadas Vaičiulis (8a) ir Rima Šatinskaitė (10a). Tik dviejų taškų pritrūko Sauliui ir Rimai patekti į finalinį turą.
Pradinių klasių mokiniai taip pat dalyvavo Konstitucijos egzamine, jie piešė Konstitucijos viršelį. 3a klasės mokinių Nerijaus Kripavičiaus ir Nerijaus Brazio darbai buvo atrinkti ir išsiųsti į Vilnių. Nerijaus Brazio darbas pateko tarp dešimties geriausių Lietuvos trečiokų darbų ir laimėjo 5 vietą. Sveikiname visus laimėtojus!

Istorijos mokytojos