1–4 klasių mokinių futbolo turnyras „Pradinukų lyga“

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos komanda sėkmingai pasirodė naujajame 1-4 klasių mokinių futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ sezone. Kauno mieste laimėjome 12 rungtynių ir užėmėme 2-ąją vietą. Apskrities pirmenybėse sėkmė truputį nusisuko ir  į finalą nepatekome. Galime didžiuotis, jog gimnazijos pradinių klasių komanda visoje Lietuvoje liko aukštoje šeštoje vietoje.

Varžybų formatas: vienerių rungtynių trukmė – du kėliniai po 10 min. (iš viso – 20 min.). Pirmąjį kėlinį (10 min.) žaidžia tik pirmokai-antrokai prieš varžovus pirmokus-antrokus, o antrąjį – trečiokai-ketvirtokai prieš varžovus trečiokus-ketvirtokus. Turnyro rezultatų lenteleje fiksuojamas tik kiekvienų rungtynių antrojo kėlinio rezultatas, tai yra, į rezultatų lentelę įrašomas tik 3-4 klasių vaikų žaidžiamo kėlinio rezultatas. Vienu metu aikštelėje kiekvienoje komandoje žaidžia po 4 aikštės žaidėjus ir vartininkas. Iš viso – 5 žaidėjai. Kiekvienoje komandoje varžybų metu aikštelėje turi būti abiejų lyčių atstovų. Gimnazijai atstovavo:

1a kl. mokinys Mindaugas Bagdonavičius;

Sofija Janauskaitė, Jurgita Augulytė, Paulius Adomaitis, Kipras Vitkevičius, Ignas Pušnovas, Viltė Švedaitė, Dovydas Pasvenskas, Kristupas Kondrotas  (2a klasė);

Adrija Averkaitė, Luknė Miciulevičiūtė, Eglė Venterytė, Vilius Vitkevičius, Emilis Valiokas, Žygimantas Aleksandravičius, Redas Jankauskas, Eitvydas Rastenis, Kajus Jančauskas  (4a klasė).

Robertas Mežvinskis