6-10 KLASIŲ MOKINIŲ SPORTO ŠVENTĖ

Birželio 5 d. mokykloje vyko 6-10 klasių mokinių sporto šventė „Aš tikrai myliu futbolą“. Šventėje dalyvavo Lietuvos moterų ir devyniolikmečių merginų rinktinės trenerė, buvusi futbolininkė ir pradedanti teisėja, aktyvi judėjimo „Moterys už futbolą“ dalyvė Jolita Kličiūtė bei Lietuvos nacionalinės  futbolo rinktinės žaidėjas Vytautas Andriuškevičius.

6-8 klasių vaikinai rungtyniavo  futbolo aikštėje, 6-8 klasių mergaitės žaidė žolės riedulį, o 9-10 klasių mišrios komandos kovojo tinklinio aikštelėje.

Futbolo varžybose nugalėjo 8b klasės vaikinų komanda, žolės riedulio nugalėtojos – 6a klasės merginos, o tinklinyje pirmieji – 9b klasės komanda. Visi dalyviai ir žiūrovai buvo apdovanoti prizais, bei kvietimais į Europos U-19 futbolo čempionatą.

Apie šventę rašo čia

Šventės akimirkos