„TARZANIJOJE“ – ĮSPŪDINGA MOKSLO METŲ PABAIGA

Birželio 3 d. gerai ir labai gerai besimokantiems 1-11 klasių mokiniams – kandidatams į mokyklos „Išminčių klubą“ – mokykla dovanojo kelionę į pramogų ir nuotykių parką „Tarzanija“. 10 val. nuo mokyklos Alytaus link pajudėjo pilnutėlis autobusas. Smagiai nusiteikę mokiniai buvo pasiruošę linksmybių ir nuotykių kupinai dienai.

Pirmoji stotelė – viename seniausių balneologijos kurortų Lietuvoje – Birštone. Pavaikštinėję Vytauto parke ir paragavę tikro mineralinio vandens biuvetėje, mokiniai ir juos lydinčios mokytojos lipo į Birštono piliakalnį, grožėjosi Nemuno vingiais, aktyviai leido laisvalaikį centriniame miesto parke. Ne bėda, jog mokiniai neturėjo riedlenčių, dviračių ar golfo lazdų. Išmėginti visi treniruokliai, supynės padėjo apšilti ir pasiruošti kitai kelionės stotelei – „Tarzanijai“.

„Tarzanija“! Ilgai ir nekantriai lauktas kelionės tikslas. Nei pašėlę kalneliai, nei tarp medžių įrengtos skirtingo sudėtingumo trasos nepaliko abejingo nei vieno – mažiau ar daugiau nerimaudami, draugų skatinami visi stengėsi įveikti kuo daugiau kliūčių, o kai kurie – ir aukščio baimę. Patys drąsiausieji išbandė ir skrydį per Nemuną iš 16 metrų aukščio ir atgal.

Keliaudami namo visi atsipūtė nuo nepaklusnių virvių, tinklų, kopėčių, baisiųjų skrydžių bei visų kitų sunkumų, tačiau įspūdingai praleista diena, patirti nepamirštami įspūdžiai, kai kuriems nauji pojūčiai ir kvapą gniaužiantys nuotykiai išliks ilgam.