Europos dviračių iššūkis 2017

Penktą kartą vykstantis tarptautinis konkursas „Europos dviračių iššūkis 2017” kauniečius kviečia aktyviai dalyvauti ir įrodyti, kad galima tapti miestu, kurio gyventojai dviračiu nuvažiuos daugiausiai kilometrų. Konkurse dalyvauja 52 Europos miestai. Praėjusiais metais Kaunas tarp 59 Europos miestų užėmė 19 vietą.

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos mokiniai kartu su mokytojais priėmė šį iššūkį ir gegužės 17 dieną išvyko į dviračių žygį maršrutu gimnazija – Kačerginė– gimnazija (apie 40 kilometrų). Maršrutas nusidriekė nuo gimnazijos per Laisvės alėją, per Vytauto Didžiojo tiltą, Nemuno krantine iki pat Kačerginės miestelio. Kelionės metu grožėjomis atgimusia gamta ir džiaugėmės puikiu oru. Nuvykę į Kačerginę piknikavome, žaidėme žaidimus.
Visi kartu numynėme daugiau kaip 1000 kilometrų ir taip svariai prisidėjome prie kauniečių nuvažiuotų kilometrų. Ačiū visiems dalyviams ir mokytojoms Daivai Mileckienei bei Ramunei Žekienei už pagalbą ir gerą nuotaiką žygio metu!

Sporto renginių organizatorius Robertas Mežvinskis