Europos savaitė

Gegužės 3–7 dienomis mūsų gimnazijoje buvo minima Europos savaitė. Jos metu įvyko net du protmūšiai – gimnazijos bendruomenei ir mokiniams. Gegužės 6 dienos vakarą trylika puikiai nusiteikusių  komandų varžėsi, kuri daugiau žino apie Europos valstybes, istoriją ir Europos parlamentą. Netrūko geros nuotaikos, azarto ir diskusijų. Geriausiai sekėsi 3a klasės „Pūkų“ komandai, antrąją vietą laimėjo IB klasės komanda labai gražiu pavadinimu „Laimė 8 aukšte“, o trečiąją vietą pasidalino net trys komandos: 4a klasės komanda „M.A.U“, 3a klasės komanda „Draugai“ ir 7a klasės komanda „Euro“.

Gegužės 7 d. viktorinoje dalyvavo 6–11 klasių komandos. Joms reikėjo ne tik atsakyti į viktorinos klausimus, bet ir pateikti klausimą savo priešininkams. Čia vyko kova taškas į tašką ir tik paskutinę minutę išaiškėjo nugalėtojai: pirmąją vietą laimėjo IIB, antrąją – IA, o trečiąją – IIA.

Labai džiaugiamės, kad aktyviai dalyvavote, pasitikrinote savo žinias, kad prasmingai bei įdomiai praleidote laiką.