Kauno m. pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių bendrų kūrybinių darbų paroda-konkursas ,,Kūryba iš mano rankų’’

2021 m. balandžio 2 – 22 d. vyko virtuali Kauno m. pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių bendrų kūrybinių darbų paroda-konkursas ,,Kūryba iš mano rankų‘‘, kurią organizavo ir darbus vertino Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Puniškienė, mokytojos: Virginija Ručienė, Loreta Bankauskienė, Dalia Karvelienė, Ina Levčenkaitė, Asta Ribikauskienė, Valerija Medelinskienė, Jolanta Lukočienė bei Panemunės pradinės mokyklos mokytoja Jurgita Sakalauskienė.

Parodos-konkurso tema – ,, Mano šeimos margutis‘‘.  75 mokiniai  ir jų šeimos nariai iš 19 Kauno m. ugdymo įstaigų pristatė 80 darbų. Dalyvauti parodoje pakvietė 33 mokytojos. Su virtualios parodos-konkurso  darbais  galima susipažinti  internetinėje svetainėje adresu: https://www.facebook.com/groups/4091922307505766

Visi atsiųsti margučiai buvo puikūs, originalūs, atlikti įdomia technika, skoningai pateikti. Vertinimo komisijai teko labai sunki užduotis – išrinkti geriausius darbus. Nugalėtojais tapo 10 pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių.

Eil. nr. Nugalėtojo vardas, pavardė Mokytojo vardas, pavardė Ugdymo įstaigos pavadinimas
1 Erikas Farah Dalia Berentienė Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla
2 Benas Belevičius Genė Balčaitienė Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
3 Dovydas Songaila Genė Balčaitienė Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija