Gimnazijos komanda – konkurse S.M.A.R.T!

Kovo 22 d. „Varpo“ gimnazijoje įvyko integruotas anglų kalbos-informacinių technologijų konkursas S.M.A.R.T. Konkursas vyko anglų kalba, jo tikslas pagilinti žinias apie Didžiają Britaniją, valstybės kultūrą ir istoriją. Visas užduotis mokiniai atliko naudodami IKT (QR code programėlę, platformą „Kahoot“, interaktyvius testus ir kt.).

Mūsų gimnazijos komandą sudarė Arnas Žilinskas, Gytis Ambrazevičius ir Austė Macijauskaitė. Dalyviams buvo pateikti klausimai, praktinės-kūrybinės užduotys pagal penkias temas, atitinkančias angliško žodžio SMART pirmąsias raides:

· Socialinis gyvenimas, svarbiausi Didžiosios Britanijos įvykiai (Social life).

· Didžioji Britanija žiniasklaidoje (Media).

· Didžiosios Britanijos menas – dailė, muzika, literatūra, teatras (Arts).

· Didžiosios Britanijos karališkoji šeima (Royalty).

· Tradicijos: tiesa ar mitas? (Traditions).

Iššūkių ir gerų emocijų atliekant užduotis netrūko. Dalyvavimas šiame konkurse – puiki galimybė pasitikrinti, pagilinti savo anglų kalbos ir istorijos žinias, turiningai bei prasmingai praleisti laisvalaikį.