Integruotas anglų kalbos ir informacinių technologijų konkursas

Lapkričio 12 d. gimnazijos mokinių komanda dalyvavo jau tradiciniu tapusiame renginyje Kauno „Varpo“ gimnazijoje. Čia vyko integruotas anglų kalbos ir informacinių technologijų konkursas, kurį jau trečiąkart sėkmingai organizuoja užsienio kalbų mokytojai. Iš mokyklos renginio, vykusio prieš trejus metus, jis tapo Kauno miesto renginiu, vėliau respublikiniu, o šiais metais ir tarptautiniu!

Užsiregistravo 11 komandų, tarp kurių ir svečiai iš užsienio – Lenkijos, Vokietijos bei Turkijos. Renginys skirtas plėtoti mokinių visuminį mąstymą, domėjimąsi britų kultūra kaip terpe, kur vartojama anglų kalba yra gimtoji; tobulinti anglų kalbos ir informacinių technologijų naudojimo įgūdžius, skatinti bendradarbiavimą bei gebėjimą dirbti komandoje.

Mūsų gimnazijos komandą sudarė Arnas Žilinskas, Nojus Kripavičius ir Emilis Urbonas. Iššūkių ir gerų emocijų atliekant užduotis netrūko. Dalyvavimas šiame konkurse – puiki galimybė pasitikrinti, pagilinti savo anglų kalbos ir istorijos žinias, turiningai bei prasmingai praleisti laisvalaikį.