Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių sukurtų kalėdinių atvirukų paroda-konkursas ,,Kalėdos, Kalėdos…‘‘

2021 m. gruodžio 8–22 dienomis Juozo Grušo memorialiniame muziejuje  (Kalniečių g. 93) vyko Kauno m. pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių sukurtų kalėdinių atvirukų paroda-konkursas ,,Kalėdos, Kalėdos…‘‘, kurio tikslas yra skatinti domėjimąsi lietuvių liaudies senaisiais ir šiuolaikiniais puošybos elementais, puoselėjant švenčių tradicijas.

Konkurse dalyvavo 33 mokiniai su šeimos nariais bei 20 mokytojų iš 9 mokyklų.

Konkursą organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, ,,Vaikas – mokykla – šeima‘‘ sąveikos tobulinimo iniciatyvinė grupė, Kauno švietimo inovacijų centras ir J. Grušo memorialinis muziejus.

Diplomais apdovanoti šie mokiniai:

1. Mingailė Žilinskaitė, 2b kl. (mokyt. Jurgita Sakalauskienė), Kauno Panemunės pradinė mokykla
  2. Melisa Sodytė, 3c kl. (mokyt. Erika Liutkevičienė), Kauno Milikonių progimnazija
  3. Emilija Sakalauskaitė, 2c kl. (mokyt. Jūratė Valatavičienė), Kauno Milikonių progimnazija
  4. Joris Medelinskas 3a kl. (mokyt. Ina Levčenkaitė), Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija

Konkurse taip pat dalyvavo mūsų mokyklos 2a kl. mokinė Mėta Paulovitz (mokyt. Loreta Bankauskienė), Rūta Šeškutė, 4a kl. mokinė (mokyt. Virginija Ručienė) ir Milda Bagdonavičiūtė, 3a kl. mokinė (mokyt. Ina Levčenkaitė).

Konkursą organizavo pradinių klasių mokytojos Dalia Karvelienė, Ina Levčenkaitė, Loreta Bankauskienė ir Virginija Ručienė.