Mokslo metų pradžios šventė

Šiemet Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija pasitiko savo mokinius dar vienam svarbiam etapui – naujiems mokslo metams. Rudeniškai žvarbų rytą mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į gimnazijos aikštyną. Mokslo ir žinių šventė gimnazijoje prasidėjo tradiciškai giedant „Tautišką giesmę“  bei mokyklos himną.

Tarsi rūkas ore vis sklandė vasaros prisiminimai, bet skambutis jau kvietė į mokyklą. Šiemet jis pirmą kartą nuskambėjo 25 pirmokams, nedrąsiai žengiantiems mokyklos koridoriais. Kai kam jis buvo pirmasis – jaudinantis ir stebuklingas, kitiems – paskutinis, tačiau ne mažiau įsimintinas. Šventiškai nusiteikusių pirmokų veiduose švietė šypsenos – mokykloje jie išvydo gausybę margaspalvių balionų. Tai šių metų rugsėjo pirmosios šventės simbolis. Taip pat jiems buvo įteikti vienuoliktokų pagaminti varpeliai, simbolizuojantys pirmuosius rudens iššūkius ir naują pradžią.

Malonius sveikinimo žodžius mokiniams ir jų tėveliams dovanojo mokyklos direktorė, pirmokų mokytoja ir abiturientai. Visiems linkėta sėkmės, susikaupimo ir gražių akimirkų mokykloje. Po iškilmingos šventės mokyklos skambutis sukvietė moksleivius į tradicinę pirmąją pamoką. Po šventės dar ilgai mokykloje aidėjo juokas, blyksėjo fotoaparatai, mokytojų rankose žydėjo rudeninės gėlės.

Nauji mokslo metai Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje prasidėjo nuotaikingai ir iškilmingai! (abiturientė Patricija Karaliūtė)