Visų laidų mokinius, mokytojus ir visus neabejingus mokyklai – kviečiame suklusti!

2020 metais mokykla mini šimtąsias įkūrimo metines. Mokykla ne kartą keitė pavadinimą: 1924-1928 m. vadinosi 2-ąja valstybine gimnazija, 1928-1936 m. – 3-ąja valstybine gimnazija, 1940 m. spalio 1 d. mokykla pavadinta 3-ąja vidurine mokykla, nuo 1946 m. – 3-ąja mergaičių vidurine mokykla. 1954 m., įamžinant poetės Salomėjos Nėries atminimą, mokyklai suteiktas Kauno Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos vardas.

2010 m. mokyklai skirtas Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos, 2015 m. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos vardas.

Gimnazija išleido 74 abiturientų laidas, išugdė daug garbingų asmenybių.

Norėdami, kuo išsamiau atskleisti turtingą gimnazijos istorinę praeitį, visų labai prašome pasidalinti turima dokumentine medžiaga: skirtingo laikmečio fotografijomis: pastato architektūros, mokinių aprangos, švenčių, renginių akimirkomis, dokumentų epizodais.

Medžiagos laukiame el.paštu: gediminosportogimnazija@gmail.com, išsamesnė informacija tel. 867950525

p.s. Gimnazija pasilieka sau teisę išrinkti ekspozicijai tinkamą medžiagą.