MOKYTOJŲ DIENOS ATGARSIAI

Spalio 5 d. mokyklos dvyliktokai pasitiko mokytojus su gėlėmis ir neįprastomis naujienomis…Visiems mokytojams buvo pranešta, kad jie įrašyti į naujai suformuotos 36g klasės sąrašus ir privalo dalyvauti klasės valandėlėje, kuri vyks ketvirtą pamoką.
Klasės valandėlės – viktorinos tema buvo „Pažink save ir draugą savo“. Užsiėmimo tikslas – ugdyti geranoriško bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Uždavinys: naudojantis visomis garsinėmis, vaizdinėmis ir kitokiomis priemonėmis, įvairių suktų užduočių pagalba, lavinti jau anksčiau įgytas žinias ir kompetencijas, ugdyti kūrybiškumą ir gebėjimą dirbti grupėje.

Naujai suformuotos klasės auklėtoja Abė Simbiozė ir socialinė darbuotoja Gailė Rūpintojėlė nuo pat pirmų klasės valandėlės akimirkų visus mokinius nustebino savo rūpestingumu, nuoširdžiu dėmesiu ir gebėjimu bendrauti su klase.

Klasės valandėlė – viktorina praėjo nuotaikingai, turiningai. Mokinių neišgąsdino net ir audito komisija, kuri stebėjo klasės valandėlę ir pateikė papildomų užduočių bei klausimų. Manome, kad  užsiėmimo pradžioje auklėtojos paskelbti tikslas ir uždaviniai buvo pasiekti.
Visi 36g klasės mokiniai  dėkoja dvyliktokams už puikias emocijas.

36g KLASĖS ATASKAITA TĖVAMS

RENGINIO AKIMIRKOS