„Mums rūpi Žemės likimas“

2017 metų kovo 20 dieną Kauno širdyje, Laisvės alėjoje gimnazijos mokiniai dalyvavo šventinėje eisenoje „Mums rūpi žemės likimas“. Žemės dienos eisenos priešakyje, iškilmingai žygiavo ir praeivių dėmesį prikaustė Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir merginų choreografinė grupė.

Iškilmingoje Žemės vėliavos pakėlimo ceremonijoje dalyvavusi Kauno miesto mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė pasveikino susirinkusius šventės dalyvius ragindama visus tausoti brangiausią mūsų turtą – gimtuosius namus. Vėliau, Kauno miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus ir Kauno moksleivių aplinkotyros centro organizuojamas Žemės dienos minėjimas persikėlė į Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų.

Šventė „Mums rūpi Žemės likimas“ tapo priminimu, viltingu siekiu, prisidėti prie pasaulinio raginimo tausoti ir saugoti mūsų žemę.
Pavasario lygiadienį, Pasaulinę Žemės dieną galime girdėti vieversį, gervių klyksmus ir nuoširdžiai viltis, kad netrukus sugrįžtantys gandrai šiai simfonijai pridės savo kalenimo taktą, todėl Žemės dienos renginiai buvo užbaigti palinkėjimu džiaugtis, vertinti ir labai daug stengtis, dėl mūsų visų namų – mūsų gražiosios Žemės.