Šventes prisiminus…

2011 m. gruodžio 20 d. – 2012 m. sausio 11 d. mokykla organizavo Kauno miesto 1-4 ir 5-8 klasių mokinių kūrybinių darbų parodą – konkursą „Perdirbtos Kalėdos“. Konkursas sulaukė itin didelio susidomėjimo – 144 mokiniai iš 31 ugdymo įstaigos konkursui pateikė 111 įvairių kūrybinių darbelių iš popieriaus, plastiko, medžio, metalo atliekų.
Savo darbuose mokiniai pasidalino idėjomis, kaip išradingai perdirbus įvairius daiktus galima sukurti originalias dovanas ar kitus kalėdiniu laikotarpiu naudojamus gaminius: dekoratyvines eglutes, eglutės papuošimus, žaisliukus, dekoracijas, suvenyrus, simbolines atminimo dovanėles, originalias dovanų pakuotes. Paroda veikė Lietuvos švietimo istorijos muziejuje. Konkurso darbų vertinimo komisija, įvertinusi pateiktų darbų kūrybiškumą, idėjos originalumą, estetinį vaizdą, praktinio panaudojimo galimybę, atitikimą konkurso temai, išrinko geriausius darbus, o jų autoriai sausio 11 d. parodos uždarymo renginyje apdovanoti diplomais ir leidyklos „Lututė“ knygomis.

Komisijos sprendimu geriausiais darbeliais 1-4 ir 5-8 klasių grupėse išrinkti: „Kalėdų angelai“ (Paulina Požėraitė, Kauno Eigulių pagrindinė mokykla, 4 kl.), „Senis besmegenis“ (Ugnius Šabanas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla, 1 kl.), „Eglutės puošmena“ (Danielius Muchinas, VšĮ Kauno „Vyturio“ katalikiška vidurinė mokykla, 4 kl.), „Dovanų dėžutė“ (Gabrielė Žilionytė, Kauno Jono – Žemaičio Vytauto pagrindinė mokykla, 6 kl.), „Žaliaskarė“ (Kristina Rekutė, VšĮ Kauno šv. Mato vidurinė mokykla, 5 kl.), „Kaukių balius“ (Kornelija Kudrevičiūtė, Miglė Sebežnikovaitė, Viltė Darbutaitė, Kotryna Daniulaitytė, Kauno Jono – Žemaičio Vytauto pagrindinė mokykla, 6 kl.).
UAB „Kauno švara“ atstovė Rima Apolianskaitė už ekologiškiausią darbelį „Užmigo nykštukas pusny…“ specialiu prizu apdovanojo jo autorę Kauno „Purienų“ vidurinės mokyklos 2 kl. mokinę Austėją Spitrytę.
Parodos lankytojai gražiausiais darbeliais išrinko: „Angelas“ (Eglė ir Rūta Valantiejutės su mama, Kauno „Šilo“ pradinė mokykla, 1 kl.) ir „Eglė“ (Vakarė Špiliauskaitė, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla, 7 kl.). Autorės apdovanotos padėkos raštais ir leidyklos „Lututė“ knygomis.

Mokinių darbeliais galite pasigrožėti čia.

Dėkojame mokiniams ir mokytojams už aktyvų dalyvavimą konkurse!
Dėkojame leidyklai „Lututė“ už paramą renginiui!

Konkurso organizatorės:
biologijos mokytoja Regina Erlickytė-Marčiukaitienė