RUSŲ KALBOS SKAITOVŲ KONKURSAS „MAŽŲJŲ EILĖS RUSŲ KALBA“

Gruodžio 10 d. mokykloje 7-ose klasėse vyko rusų kalbos skaitovų konkursas „Mažųjų eilės rusų kalba“.

Konkurso tikslai ir uždaviniai:
Ugdyti mokinių domėjimąsi rusų kultūra, kalba, poezija, jos vieta tarp kitų Europos kalbų.
Atskleisti mokinių kūrybinius gebėjimus.
Skatinti bendravimą rusų kalba.

Skaitovus vertino rusų kalbos mokytojos Dalė Rainienė ir Vaida Gabalienė.
Nugalėtojais tapo 7a klasės moksleiviai:
1-a vieta Sandra Gutmanaitė
2-a vieta Airidas Valiukėnas
3-a vieta Jūra Raudytė

Sandra Gutmanaitė atstovavo musų mokyklą Kauno miesto rusų kalbos 6-8 klasių meninio skaitymo konkurse „Mažųjų eilės rusų kalba“. Tarp 30 –ties mokyklų skaitovų Sandra buvo jauniausia moksleivė. Ji  deklamavo Agnijos Barto eilėraštį „Galvok, galvok“ ir pateko į geriausiųjų 12-ką. Sandrai Gutmanaitei buvo įteikta Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyriaus ir Kauno Dainavos vidurinės mokyklos padėka už dalyvavimą  meninio skaitymo konkurse. Mokinę konkursui ruošė rusų kalbos mokytoja Vaida Gabalienė.