Susitikimas su Roku Garliausku, kandidatu į Europos parlamentą

Vykdydama Mokyklos Europos parlamento ambasadorės pareigas, pažindindama mokinius su Europos parlamentu ir jo vykdomomis veiklomis bei siekdama skatinti jaunimą balsuoti Europos parlamento rinkimuose, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija pakvietė Kauno miesto gimnazijų mokinius bei jų mokytojus į diskusiją.

Renginio svečias – kandidatas į Europos parlamentą, Laisvės partijos Kauno skyriaus koordinatorius Rokas Garliauskas.  Pokalbio metu sužinojome apie Briuselyje ir Strasbūre dirbančių politikų kasdienybę ir  kodėl birželio mėnesį turime susitikti prie balsavimo kabinų bei kaip jaunas žmogus gali prisidėti prie geresnės Europos Sąjungos kūrimo.

Diskusijoje dalyvavo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos mokiniai su mokytoja Renata Gimžūniene bei Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos mokiniai su mokytoja Aušra Rajaskaite.

#MEPA #MEPAlietuva