Svečiuose – darželinukai

Vasario 29 – kovo 1 dienomis gimnazijoje vyko susitikimas su  būsimais pirmokėliais iš Kauno lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“, ,,Žiedelis“ bei Kauno Žaliakalnio lopšelio-darželio. Vaikučiai vykdė veiklas gimnazijos bibliotekoje, sporto salėje, kompiuterių ir 4a klasėse, susipažino su mažiausia ir didžiausia gimnazijos  knygomis, spalvino velykinius piešinėlius kompiuteriu, žaidė linksmąsias estafetes bei išbandė interaktyviosios lentos užduotėles. Buvo smagu ir būsimiems pirmokėliams, ir mūsų mažiesiems abiturientams ketvirtokėliams, kurie visur lydėjo, ruošė užduotis.

Dėkojame  gimnazjjos mokytojoms Vilmai Sereckienei, Jurgitai Kracejienei, Loretai Bankauskienei bei bibliotekininkei Aušrai Sabaliauskaitei už paruoštas veiklas, direktoriaus  pavaduotojai ugdymui Editai Mačiulaitienei už puikią organizaciją.

Ačiū nuostabioms darželių-lopšelių auklėtojoms už nuoširdų bendradarbiavimą bei pasidalijimą įžvalgomis.