Tęsiama bendradarbiavimo tradicija

Gegužės 18 dieną Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos mokytojų komanda lankėsi Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje. Į viešnagę atvykusios ir Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos bei Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokytojų komandos pratęsė ilgametę bendradarbiavimo tradiciją. Šiemetinis susitikimas – jau 64-asis!

Apžiūrėję vizualiojo meno klasės mokinių baigiamųjų darbų parodą gimnazijos mansardoje ir apsilankę Salomėjos Nėries auditorijoje bei gimnazijos muziejuje, susitikimo dalyviai viešėjo būsimajame Stasio Eidrigevičiaus menų centre, dalyvavo edukacijoje Panevėžio kūrybiškumo centre „Pragiedruliai“, pasivaikščiojo po atsinaujinantį miestą.