Tradicinė paroda „Kūryba iš mano rankų“ subūrė jaunuosius kūrėjus

Kovo 1 d. – balandžio 27 d. Lietuvos švietimo istorijos muziejuje jau 10 kartą iš eilės veikė Kauno miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių ir mokytojų sukurtų bendrų darbų paroda „Kūryba iš mano rankų“.

Šį tradiciniu tapusį renginį organizavo mūsų gimnazija, Kauno miesto pradinių klasių mokytojų iniciatyvinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“ ir Lietuvos švietimo istorijos muziejus.

Šių metų parodos tema – „Gėlės“. Pavasaris Lietuvoje vėluoja, krečia pokštus, o Lietuvos švietimo istorijos muziejus pražydo įvairiaspalviais gėlių žiedais. Galima tik pasidžiaugti tokia darbų gausa. Parodai pristatyti 88 darbai iš 39 ugdymo įstaigų. Ypač mus džiugina, kad kiekvienas darbas sukurtas bendradarbiaujant šeimos nariams. Kai spartėja gyvenimo tempas, žmonės skuba, kartais net šeimos nariai neturi laiko bendrauti tarpusavyje. O tokia veikla, į kurią kviečiame, ragina šeimos narius bendrauti, bendradarbiauti,  veikti kartu. Pasidžiaukime tos bendros veiklos vaisiais.

Pažymą apie dalyvavimą parodoje rasite čia.

Pradinių klasių mokytoja Virginija Ručienė