VIKTORINA „ŽINIŲ KRAITĖ“

Gegužės 16 d., kaip ir kasmet pavasarį, vyko Kauno miesto 8 klasių mokinių viktorina „Žinių kraitė“.

Viktorinos tikslas – skatinti mokinius labiau domėtis mokslo atradimais, naujovėmis, taikyti teorines žinias praktikoje, ugdyti mokinių asmeninę, socialinę, pažinimo bei kultūrinę kompetencijas.

Savo kūrybinius gebėjimus, sumanumą atskleidė ir darbo komandoje įgūdžius stiprino penkios Kauno miesto mokyklos: Kauno Jono ir Petro Vileišių pagrindinė mokykla, KTU Vaižganto progimnazija, Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla, Kauno šv. Kazimiero vidurinė mokykla, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla.

Viktorinos metu komisija vertino mokinių žinias, atsakymų  tikslumą, komandų kapitonų sumanumą ir palaikymo grupių aktyvumą, išradingumą ir kūrybingumą.

Viktorinos laimėtoja tapo daugiausiai taškų surinkusi komanda – Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla. Antrąją vietą užėmė KTU Vaižganto progimnazijos komanda, trečią vietą – Kauno Jono ir Petro Vileišių pagrindinės mokyklos komanda. Komandos laimėtojos apdovanotos organizatorių diplomais ir dovanomis, visos dalyvavusios komandos – padėkomis.

Sveikiname laimėtojus!

Viktorinos akimirkos