PIEŠIMO ANT ASFALTO RENGINYS „MANO MIESTAS IŠ PAUKŠČIO SKRYDŽIO“

Gegužės 18 d. senajame Ąžuolyne jau 6 kartą vyko Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių piešimo ant asfalto renginys „Mano miestas iš paukščio skrydžio“.

Šiemet jis buvo skirtas Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 80-osioms metinėms paminėti.

Renginį organizavo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytojos, Kauno miesto pradinių klasių iniciatyvinė – kūrybinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“. Renginį organizuoti padėjo Kauno miesto Žaliakalnio bendruomenės centras „Žaliasis Ąžuolynas“.

Į renginį susirinko daugiau kaip 100 šeimų iš 12 Kauno miesto ugdymo įstaigų. Susirinkusiuosius linksmino Sargėnų liaudiškos muzikos kapelija „Šilas“.  Papuošę grindinį spalvingais piešiniais, vaikai ir suaugę dainavo, žaidė žaidimus, linksminosi. Visus lydėjo puiki nuotaika.

Tikimės, kad šis jau tradiciniu tapęs renginys kvies pradinukų šeimas padirbėti, pasilinksminti ir pabūti kartu dar ne vienus metus.

Renginio akimirkos

Pradinių klasių mokytoja Virginija Ručienė