Tarptautinė kūrybinė iniciatyva „Visi kartu“

Mūsų gimnazijos dvyliktokai Arnas  Kazlauskas ir Erikas Balsys dalyvavo tarptautinės iniciatyvos „Visi kartu“, skirtos pasaulinei Taikos dienai paminėti, veikloje. Iniciatyvos organizatoriai – Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras. Šios iniciatyvos tikslai yra keisti požiūrį į pabėgėlius ir migrantus, stiprinti priimančiųjų šalių, bendruomenių, pabėgėlių ir migrantų sutarimą; ugdyti mokinių sąmoningumą siekti laisvės, saugumo ir teisingumo, užtikrinant saugią aplinką, gerbiant skirtumus ir saugant pažeidžiamus asmenis, kovojant su diskriminacija, rasizmu, antisemitizmu, ksenofobija ir homofobija; ugdyti  mokinių komunikacinę, socialinę ir kultūrinę kompetenciją; ugdyti mokinių sampratą apie taiką; tobulinti mokinių užsienio kalbų  žinias; skatinti kūrybiškai naudoti įvairius IKT įrankius kalbos mokymosi procese.

Mūsų gimnazistai Arnas Kazlauskas ir Erikas Balsys Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro buvo nominuoti diplomu už išradingiausius darbus.

Sveikiname mokinius ir jų mokytojas!